Apie mus

MData.lt (senas adresas varika.lt) - Pagrindinė įmonės veikla importavimas ir prekyba atnaujinta kompiuterine įranga Baltijos šalyse. Importuojame atnaujintą kompiuterinę įranga tokių gamintojų kaip Dell, HP, Lenovo, Fujitsu. Prieš išleidžiant kompiuterinę technika į rinką, yra nuodugniai tikrinama prekių kokybė ir jų būsena mūsų techniniam centre.
  Pagrindiniai mūsų klientai Baltijos valstybėse - Estijoje, Latvijoje, Lietuvoje. Varika tai Dell EMC partneris bei narys, dėl to drąsiai galime teigti jog mūsų darbas su mažmeniniais ir didmeniniais klientais bei verslo partneriais yra aukštame lygyje.

Atnaujinta kompiuterinė technika, "Renew ", "Refurbished" - technika, kuri dėl kurios nors iš priežasčių pavyzdžiui broko ar trumpo naudojimo buvo grąžinta gamintojui, gamintojas savo ruožtu visus gedimus pašalino, to pasekoje gaminys tapo nauju iš techninės bei vizualinės pusės. Po sutvarkymo gaminys išsamiai testuojamas inspekcijos.Gaminiui paliekama 2 metų garantija. Atnaujinta technika nesiskiria nuo naujos, tačiau jos kaina nukrenta iki 40 - 50 %. Mes pasitikime savimi ir pasirengę savo klientams pasiūlyti geriausias kainas atnaujintai technikai.

Renew - kompiuteriai atnaujinti iki naujos būklės, neturi jokių naudojimo žymių, dauguma komponentų yra nauji, + 24 mėn. garantija, + oficiali Windows Operacinė Sistema 
Refurbished- kompiuteriai atnaujinti, bet gali turėti nedidelius naudojimo kosmetines žymes, dauguma komponentų yra nauji, + 24 mėn. garantija, + oficiali Windows Operacinė Sistema 

"Atnaujinta technika išsaugo ne tik lėšas bet ir mūsų gamtą!"

Rašyk
Skambink